Ako na to?

1.
Po objednávke knihy,
dostane čitateľ na svoj
e-mail potvrdenie prijatia objednávky.

2.
Zásielky sú odosielané
raz do týždňa.

3.
Čitateľ si preberie knihu po uhradení dobierky
na pošte.
Otázky na predaj posielajte na: info@tatrica.sk
   O knihe     
Ukážka
z knihy
Napriek viacerým predchádzajúcim prechodom hrebeňa Vysokých Tatier, bolo jeho úplné prelezenie v zimných podmienkach, bez vynechávania ťažkých lezeckých vrcholov či celých úsekov hrebeňa, uskutočnené až v roku 1974. Bol to jeden z významných počinov nastupujúcej mladej generácie horolezcov tých čias, ktorá dala horolezectvu, ako filozofii života, športovú hodnotu jasne na prvé miesto.

Publikácia "Zimný hrebeň Tatier" je pripomienkou tohto doposiaľ málo známeho či skôr zabudnutého horolezeckého výkonu. Môže byť pre súčasnú horolezeckú generáciu motiváciou pre hľadanie a prekonávanie nových horolezeckých výziev.  A verme, že nie len v zahraničných horách, ale aj v našich Tatrách.

Nová kniha, ktorú vydal Horský internetový klub, o.z., Vysoké Tatry, približuje  prechod zimného hrebeňa Vysokých Tatier z roku 1974 na farebných fotografiách priamo  z hrebeňa, ako aj faktografickým  textom popisujúcim postup päťčlenného družstva "hrebeniarov" celým hrebeňom a jeho logisticky nemenej náročnú podporu skupinou ôsmich "údolniarov".
Vydanie publikácie podporili:


Krst knihy
Medzin
árodný filmový festival horských filmov, Poprad, 13.10.2018
reportáž z krstu na TV POPRAD
Untitled Page
TATRICA - vydavateľská činnosť na HORY.SK, s.r.o., Bratislava